2e zitting - Dinsdag 10 november 14.00 uur : 6500-6588 - Antieke en klassieke grote meubelen
Eikenhouten rijk gestoken kast, Rouveen, 17e eeuw,
in twee verdelingen. De bovenkast met rechte kap, waaronder twee deuren. De onderkast met twee deuren. Op slofpoten
br. 167, h. 198 en d. 75 cm
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500