Catalogusnummer: 6566
Workum, polychroom beschilderde eikenhouten 'melkkast', 17e eeuw,

met onder de rechte kap vier deuren, waarvan twee met gedraaide spijlen. In de voet een lade

br. 131, h. 159 en d. 56 cm

Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 825
Hamerprijs: € 825

Hamerprijs: € 825