Polychroom beschilderde grenenhouten Amelander hoekkast, laat 18e eeuw,
met etagère. Het gebogen front met twee deuren en beschilderde Bijbelse voorstelling van David en Bathseba
br. 57, h. 134 en d. 35 cm
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 450
Hamerprijs: € 450