5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6571 - Paintings, watercolours and drawings
Catalogue number: 4925
Johannes Bosboom (1817-1891)

Kerkinterieur

inkt en aquarel, gesign. m.o., 15,5 x 10 cm.

[map]

Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 100
Hammer Price: € 100

Hammer price: € 100