5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Hollandse school, begin 20e eeuw
Drie panelen met afbeelding van heilige
driemaal paneel, 73 x 33 cm.
Taxatie: € 120 - € 180
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180