5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4793
Toegeschreven aan Cornelis Droochsloot (1640-1673)

Dorp met feestend gezelschap

inkt en gewassen inkt, herkomst: Gebr. Douwes, Amsterdam, GD 801, 20 x 30 cm.

Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 525
Hamerprijs: € 525

Hamerprijs: € 525