5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Toegeschreven aan Cornelis Droochsloot (1640-1673)
Dorp met feestend gezelschap
inkt en gewassen inkt, herkomst: Gebr. Douwes, Amsterdam, GD 801, 20 x 30 cm.
Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 525
Hamerprijs: € 525