5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Toegeschreven aan Pieter de Bloot (1601-1658)
Het uitdelen van voedsel aan de armen
paneel, ongesign., 43 x 67 cm.
Taxatie: € 700 - € 900
Huidig bod: € 775
Hamerprijs: € 775