7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4515
update-catalogue
Jacob Jan Coenraad Spohler (1837-1922)

Gezicht op een vaart met molens en figuren

paneel, gesign. r.o., 32 x 42,5 cm.

[1]

Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 1.450
Hamerprijs: € 1.450

Hamerprijs: € 1.450

outbid-warning
Overboden