7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Jacob Jan Coenraad Spohler (1837-1922)
Gezicht op een vaart met molens en figuren
paneel, gesign. r.o., 32 x 42,5 cm.
Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 1.450
Hamerprijs: € 1.450