Catalogusnummer: 7723
Groningse/Friese staartklok, 19e eeuw.

De beschilderde wijzerplaat met mechanisch dorpstafereel. Met aanduiding van uren, minuten en wekkermechanisme. In eikenhouten kast. De dubbele kap met drie gebronst gestoken houten beelden en beschilderde panelen. Met drie messing gewichten. Geen slinger

h. 178 cm

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700

Hamerprijs: € 700