Groningse/Friese staartklok, 19e eeuw.
De beschilderde wijzerplaat met mechanisch dorpstafereel. Met aanduiding van uren, minuten en wekkermechanisme. In eikenhouten kast. De dubbele kap met drie gebronst gestoken houten beelden en beschilderde panelen. Met drie messing gewichten. Geen slinger
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700