Catalogusnummer: 4799
Europese school, 18e eeuw
Paar aquarellen, berglandschappen
tweemaal aquarel
73 x 64 cm.
Taxatie: € 1.300 - € 1.500
Huidig bod: € 1.400
Hamerprijs: € 1.400
Hamerprijs:
€ 1.400