4799
Catalogusnummer: 4799
Europese school, 18e eeuw

Paar aquarellen, berglandschappen

tweemaal aquarel

73 x 64 cm.

Taxatie: € 1.300 - 1.500
Hamerprijs: € 1.400

Hamerprijs: € 1.400