Catalogusnummer: 7001
Mahoniehouten sofatafel, 19e eeuw,

met twee opklapbare zijbladen en twee laden. Op kolompoot met driesprant en gestoken klauwpoten

88/133 x 54 en h. 74 cm

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50