Mahoniehouten sofatafel, 19e eeuw,
met twee opklapbare zijbladen en twee laden. Op kolompoot met driesprant en gestoken klauwpoten
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50