7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Hermanus Jan Hendrik Rijkelijkshuijsen (1813-1883)
Twee wandelaars in een landschap
paneel, gesign. r.o., herk.: AAG, 16-10-2007, 26 x 38 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420
Overboden