7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Salomon Leonardus Verveer (1813-1876)
Uitgestrekt rivierlandschap met figuren op een pad bij een dorp
paneel, gesign. l.o., '53, 22 x 27,5 cm.
Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600
Overboden