7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Nicholaas Riegen (1827-1889)
doek, gesign. l.o., scheurtje in doek, 43 x 62 cm.
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 1.000
Hamerprijs: € 1.000
Overboden