7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4529
update-catalogue
Anton Karssen (1945-2019)

Winters landschap met figuren op een bevroren vaart

paneel, gesign. r.o., 35 x 50 cm.

[1]

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 925
Hamerprijs: € 925

Hamerprijs: € 925

outbid-warning
Overboden