7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Anton Karssen (1945-2019)
Winters landschap met figuren op een bevroren vaart
paneel, gesign. r.o., 35 x 50 cm.
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 925
Hamerprijs: € 925
Overboden