Catalogusnummer: 5157
Corneille (1922-2010)
Vrouw en kat
kleurenlitho, gesign. r.o., '85, 27/75, 50 x 40 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140
Hamerprijs:
€ 140