7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Abraham Rademaker (1675-1735)
Twee Italiaanse landschappen
tweemaal gouache, gesign. l.o. (één signatuur mogelijk later toegevoegd), 11,1 x 9,7 cm.
Taxatie: € 3.000 - € 5.000
:
Hamerprijs:
Overboden