Catalogusnummer: 4503
Mogelijk van de hand van Joos de Momper (1564-1635)

Gezicht op de abdij van Groenendael, bij Brussel.

inkt, aquarel en gouache, Herkomst; F.C.Th. Baron van Isendoorn a Blois (L. 1407); William Pitkairn Knowles (L. 2643), Rud. Ph. Goldschmidt (L. 2926) zijn veiling Frankfurt Prestel 4,5 oktober 1917 lot 380 (als Joos de Momper de Jongere) DM 455 aan Halle, C. Gaa (L. 538A) veiling Boerner 9,10 mei 1930, lot 274, met ill. (als Joos de Momper de Jongere), C.E. Duits (L. 533a), veiling Sotheby's Amsterdam 18 november 1984, lot 24, 18,8 x 30,5 cm.

Taxatie: € 5.000 - € 10.000
Huidig bod: € 5.000
Hamerprijs: € 5.000

Hamerprijs: € 5.000