7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Antonin Strizek (geb. 1959)
doek, gesign. l.o., 1989, 105 x 85 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 1.150
Hamerprijs: € 1.150
Overboden