7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Omgeving van Jan Abel Wassenbergh (1689-1750)
Portret van een jongetje met bloemenkrans op het hoofd
doek, ongesign., 76 x 58 cm.
Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 750
Hamerprijs: € 750
Overboden