7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Johannes Akkeringa (1861-1942)
aquarel, gesign. r.o., 25 x 33 cm.
Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 725
Hamerprijs: € 725