Franse School, 19e eeuw,
Dorpje langs een rivier. Met signatuur Daubigny.
olieverf op papier op paneel, niet ingelijst, 30,5 x 40 cm.
Taxatie: € 700 - € 900
Huidig bod: € 925
Hamerprijs: € 925