Catalogusnummer: 4557
Franse School, 19e eeuw,

Dorpje langs een rivier. Met signatuur Daubigny.

olieverf op papier op paneel, niet ingelijst, 30,5 x 40 cm.

Taxatie: € 700 - € 900
Huidig bod: € 925
Hamerprijs: € 925

Hamerprijs: € 925