7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Toegeschreven aan Moritz Daniel Oppenheim (1800-1882)
'Een van zin' (kopie naar Cornelis Kruseman)
paneel, gesign. m.r., 28 x 35 cm.
Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 1.200
Hamerprijs: € 1.200
Overboden