7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4540
update-catalogue
Otto Eerelman (1839-1926)

Mastiff puppies

doek, gesign. r.o., 35 x 45 cm.

Taxatie: € 12.000 - € 18.000
Huidig bod: € 9.000
Hamerprijs: € 9.000

Hamerprijs: € 9.000

outbid-warning
Overboden