7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Rudolf von Ottenfeld (1856-1913)
Militair te paard bij een vrouw met ezel onder een poort
paneel, gesign. l.o., 1884, 35 x 25,5 cm.
Taxatie: € 2.000 - € 4.000
Huidig bod: € 2.000
Hamerprijs: € 2.000