Johan Hendrik Weissenbruch (1824-1903)
aquarel, niet ingelijst, gesign. r.o., 21 x 18,6 cm.
Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 1.050
Hamerprijs: € 1.050