1e zitting - Dinsdag 10 november 10.00 uur: 8000-8036 - Antieke en klassieke stoelen en banken
Italië, verguld houten medallionfauteuil, 18e eeuw,
met gebloemde, lichtroze stoffering
Taxatie: € 1.000 - € 1.500
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700