7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4513
update-catalogue
Hollandse school, 17e/18e eeuw

Heuvellandschap met figuren bij een dorp / Rivierlandschap met figuren bij een dorp

tweemaal paneel, 18 x 22 cm.

[2]

Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 1.400
Hamerprijs: € 1.400

Hamerprijs: € 1.400

outbid-warning
Overboden