7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Hollandse school, 17e/18e eeuw
Heuvellandschap met figuren bij een dorp / Rivierlandschap met figuren bij een dorp
tweemaal paneel, 18 x 22 cm.
Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 1.400
Hamerprijs: € 1.400
Overboden