'Travaux Publics, portfolio met 17 gesigneerde grafische werken;
w.b. J. Kosuth, J. Holzer, I. H. Finlay, Th. Locher. r. Long, L. Weiner. Uit de collectie Otto Schaap.
map met 17 grafische werken, gesign., genumm. 31/41, 42 x 51 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 850
Hamerprijs: € 850