7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Tobias Stranovius (ca. 1684-1756)
Vogels in een heuvellandschap. We are grateful to Mr Fred Meijer for confirming the attribution. Provenance: Private collection, The Netherlands.
doek, ongesign., 142 x 134 cm.
Provenance: uit de collectie van een koopmansfamilie (zie Highlights)
Taxatie: € 12.000 - € 20.000
Huidig bod: € 28.000
Hamerprijs: € 28.000