3e zitting - Woensdag 11 november 13.00 uur: 0001-598- Jewellery
Catalogue number: 1
14krt. Gouden corsage broche, 19e eeuw,

bestaande uit korenaren en bloemen, waarvan sommige geëmailleerd (diverse beschadigingen en reparaties). In rood etui.

bruto 17,5 gr., lengte 11 cm.

Provenance: uit de collectie van een koopmansfamilie (zie Highlights)

Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 1,500
Hammer Price: € 1,500

Hammer price: € 1,500