14krt. Gouden corsage broche, 19e eeuw,
bestaande uit korenaren en bloemen, waarvan sommige geëmailleerd (diverse beschadigingen en reparaties). In rood etui.
bruto 17,5 gr., lengte 11 cm.
Provenance: uit de collectie van een koopmansfamilie (zie Highlights)
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 1.500
Hamerprijs: € 1.500