Tasbeugel, maliënkolder beursje en snuifdoosje, 20e eeuw
ajour gecontourneerd met voorstelling van drinkgelag, acanthusbladmotieven en putti, jaarletter 1919, 2e gehalte, beursje, buitenlands, met V getekend, doosje rond geribd, empire-stijl, 2e gehalte,
br 16 cm, h 11 cm, 8 x 6,5 cm, diam. 5 cm, bruto 261 gr.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140