4e zitting - Woensdag 11 november 19.00 uur: 0700-0899 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 652
Tasbeugel, maliënkolder beursje en snuifdoosje, 20e eeuw

ajour gecontourneerd met voorstelling van drinkgelag, acanthusbladmotieven en putti, jaarletter 1919, 2e gehalte, beursje, buitenlands, met V getekend, doosje rond geribd, empire-stijl, 2e gehalte,

br 16 cm, h 11 cm, 8 x 6,5 cm, diam. 5 cm, bruto 261 gr.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140