11e zitting - Woensdag 18 november 13.00 uur: 2425-2428 - Particuliere collectie Hollandse tegels
Catalogusnummer: 2448
Spanje, gestoken houten en polychroom corpus, 17e eeuw,
aan houten kruis
60 x 60, l. 90 cm.
Taxatie: € 500 - € 700
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600
Hamerprijs:
€ 600