7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Hollandse school, 18e eeuw,
Drie putti halen een net binnen
doek, grisaille, 87 x 76 cm.
Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500