7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4518
update-catalogue
Hollandse school, 18e eeuw

Schildersatelier

doek, 60 x 80 cm.

[1]

Taxatie: € 700 - € 900
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600

Hamerprijs: € 600

outbid-warning
Overboden