020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4518
Hollandse school, 18e eeuw
Schildersatelier
doek, 60 x 80 cm.
[1]
Taxatie: € 700 - € 900
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600
Hamerprijs:
€ 600
Overboden