13e zitting - Vrijdag 20 november 10.00 uur: 2800-3318 - Chinees porselein
Catalogusnummer: 2816
China, tien blauw-wit porseleinen miniatuur vaasjes, vnl. 18e eeuw

(twee licht beschadigd)

[10]

two chips

Taxatie: € 0 - € 0
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360

Hamerprijs: € 360