13e zitting - Vrijdag 20 november 10.00 uur: 2800-3318 - Chinees porselein
Catalogusnummer: 2816
China, tien blauw-wit porseleinen miniatuur vaasjes, vnl. 18e eeuw
(twee licht beschadigd)
[10]
two chips
Taxatie: € 0 - € 0
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360
Hamerprijs:
€ 360