5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Noordelijke Nederlanden, mogelijk begin 16e eeuw
paneel, verso oud veilingetiket rmet verwijzing naar toeschrijving door dr. M.J. Friedländer, 38 x 25 cm.
Taxatie: € 3.000 - € 5.000
Huidig bod: € 7.000
Hamerprijs: € 7.000