Catalogusnummer: 7013
Satijn- en rozenhouten bijzettafeltje in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,

met tussenblad, ingelegd schelpornament en bieswerk

56 x 37 en h. 74 cm

Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140