Satijn- en rozenhouten bijzettafeltje in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,
met tussenblad, ingelegd schelpornament en bieswerk
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140