Catalogusnummer: 5166
Ysbrant (geb. 1937)
Zonder titel
aquarel, gesign. m.o., 50 x 60 cm.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380
Hamerprijs:
€ 380