Catalogusnummer: 5166
Ysbrant (geb. 1937)

Zonder titel

aquarel, gesign. m.o., 50 x 60 cm.

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380

Hamerprijs: € 380