1e zitting - Woensdag 14 april 13.00 uur: 0001-0203 - Juwelen
Catalogusnummer: 35
14krt. Gouden demi-parure, ca 1860-1880,

bestaande uit een stijve armband, broche tevens hanger en een paar oorhangers. Alle in het midden bezet met een roosdiamant. Broche aan de achterzijde met een medaillon. In etui. (alle beschadigingen, armband tinsoldeer en vergulding laat los)

bruto 52,0 gr., binnenzijde armband 5,8 x 4,8 cm. breed 3,2 naar 1,1, lengte hanger 6,8 cm., oorhangers 5 cm.

[5]

Taxatie: € 1.400 - € 1.800
Hamerprijs: