7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Raoul Martinez (1876-1973)
Stilleven met fruit op een bord en bloemen in een kan
board, gesign. r.b., 55 x 65 cm.
Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800
Overboden