5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4501
Europese school, 18e eeuw
Biddende Heremiet
paneel, 62 x 45,5 cm.
Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400
Hamerprijs:
€ 400