3e zitting - Woensdag 11 november 13.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 17
14krt. Gouden hanger, broche, twee hoedenspelden en twee granaten colliers, 19e eeuw.

Hanger versierd met Zeeuwse knoopjes en "spijkerkoppen", onderaan een baardje (reparaties). Broche bezet met een cabochon geslepen bloedkoraal, zetrand versierd met een meandermotief. Onderaan een balletje(beschadigingen). Hoedenspelden met Zeeuwse knoopjes (spelden onedel)

bruto 10,9 gr. lengte colliers 84 en 34 cm.

6

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280

Hamerprijs: € 280