3e zitting - Woensdag 11 november 13.00 uur: 0001-0498 - Jewellery
Catalogue number: 197
Diverse 14krt. gouden sieraden en twee oplopende barokparelcolliers, deels 19e eeuw,

meeste sieraden vermaakt (beschadigingen en delen onedel)

bruto 22,3 gr.

zkj

Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 220
Hammer Price: € 220

Hammer price: € 220