+31 20-6220447
My account
Register
dutch
How to buy
How to sell
Catalogue & Online viewing
About us
3e zitting - Woensdag 11 november 13.00 uur: 0001-0498 - Jewellery
Back to catalogue
Catalogue number: 197
Diverse 14krt. gouden sieraden en twee oplopende barokparelcolliers, deels 19e eeuw,
meeste sieraden vermaakt (beschadigingen en delen onedel)
bruto 22,3 gr.
zkj
Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 220
Hammer Price: € 220
Hammer price:
€ 220