1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4812
Hollandse school, 19e eeuw
Vrouw bij visser op een kade van een haven
aquarel,
35 x 25 cm.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80
Hamerprijs:
€ 80