1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
99844175
Catalogusnummer: 4812
Hollandse school, 19e eeuw

Vrouw bij visser op een kade van een haven

aquarel,

35 x 25 cm.

Taxatie: € 80 - 120
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80