1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Xeno Münninghof (1873-1944)
Koeien bij een bosrand. Hierbij ets van twee kittens.
gesign. r.o., en ets, 26 x 25 cm.
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70