1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4879
Xeno Münninghof (1873-1944)

Koeien bij een bosrand. Hierbij ets van twee kittens.

doek, niet ingelijst,

33 x 43 cm.

gesign. r.o., en ets, 26 x 25 cm.

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70