1e zitting - Dinsdag 10 november 10.00 uur: 8600-8658 - Antieke en klassieke stoelen en banken
Eikenhouten stoel, vroeg 18e eeuw,
op drie poten. Met gestoken leeuwenkopje, bruin lederen zitting en messing siernagels (rest.)
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90